Drzwi Szklane

Drzwi Przesuwane

Balustrady

Kabiny Prysznicowe

Szkło kolorowe

Zabudowy

Nasza firma specjalizuje się produkcją i montażem kabin prysznicowych na każdy wymiar. Decydując się na kabinę prysznicową sugerujemy się gwarancją oszczędności miejsca, czasu i wody. Staramy się  wybrać najbardziej optymalny model do naszego wnętrza i własnych oczekiwań.

Proponujemy kabiny prysznicowe :

  • narożne- są to kabiny do montażu w rogu łazienki, zajmują stosunkowo niewiele miejsca.
  • przyścienne- są to kabiny, których jedna ściana styka się ze ścianą łazienki, na której zamontowana jest bateria.
  • wolnostojące- zajmują najwięcej miejsca, dlatego najlepiej nadają się do dużych łazienek i salonów kąpielowych, wymagają specjalnej instalacji wodnej, tak doprowadzającej wody, jak i odpływu. Stanowią mocny element aranżacyjny wnętrza, nadają mu nowoczesny i oryginalny wygląd.
  • wnękowe- to kabiny, do których montujemy tylko drzwi, reszta to ściany wnęki.

Wybierając kabinę, koniecznie należy zastanowić się, jaki rodzaj drzwi powinna posiadać, aby swobodnie i bez przeszkód można było z niej korzystać. Rodzaj drzwi powinniśmy dobrać do ilości miejsca, jakim dysponujemy wokół kabiny.
Drzwi mogą być przesuwne,  na rolkach, prowadnicach, albo zamontowane na zawiasach.

Specjalizujemy się w produkcji oraz montażu kabin prysznicowych które wykonujemy od podstaw na wysokiej klasy systemach, dlatego nasze produkty wyróżniają się doskonałą wytrzymałością i funkcjonalnością, co podnosi wartość produktu , a także komfort jej użytkowania.

Można się również zdecydować na uniwersalne rozwiązanie wanna i kabina w jednym. Wtedy montujemy szkło do wanny tak aby zabezpieczała rozpryskiwanie wody.